قوانین و مقررات در تریبون

به تریبون خوش آمدید. استفاده از خدمات این سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران تلقی می‌شود. لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

تعاریف

 • ۱تریبون: تریبون نام تجاری پلتفرم تبلیغاتی دیجیتال هدفمند برای انتشار و جست و جوی آگهی است.
 • ۲صاحب تریبون: هر شخص حقیقی یا حقوقی که با ثبت نام در تریبون اقدام به ثبت و انتشار آگهی خود می کند.
 • ۳تریبون‌جو: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در سامانه تریبون به جست و جوی آگهی می پردازد.


قوانین و ضوابط کلی تریبون
 1. وب سایت تریبون اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را از طریق همین صفحه حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.
 2. تریبون به‌عنوان یک وب سایت ایرانی از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند و تمامی قوانین مربوط به جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک در آن لازم‌الاجرا است.
 3. مالکیت ثبت‌نام شما در پنل سایت تریبون متعلق به خود شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید.
 4. تریبون می‌تواند با توجه به سیاست‌های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند.
 5. عدم اعتبار جزئی هریک از مفاد این صفحه و یا مغایرت اجرایی آن‌ها با قوانین یا به‌موجب حکم نهادهای ذی‌ربط، به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست.
 6. اطلاعات مالی و غیرمالی صاحبان تریبون، تریبون‌جوها و سایر کاربران محرمانه است. تریبون ضمانت می‌کند اصول حرفه‌ای و رازداری را رعایت کرده و در هیچ صورتی به‌جز حکم دادگاه، اطلاعاتی در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
 7. تریبون عدم بروز اشکال یا قطعی وب سایت به هر دلیلی را تضمین نمی‌کند. صاحب تریبون و تریبون‌جو موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وب سایت، مسئولیتی متوجه تریبون نیست.
 8. استفاده از محتويات سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوائی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غيرانتفاعی و صرفا جهت اطلاع رسانی بلامانع است.
 9. هر گونه انتشار مجدد مطالب وب سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوائی و ظاهری) بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت و بدون ذکر منبع، ممنوع است .
 10. هر گونه استفاده تجاری از محتويات سايت در نشريات بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت، ممنوع است .
 11.  در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت بر روی ساير سايت ها و يا وبلاگ ها، ذکر منبع باید همراه درج لينک سايت تریبون صورت گیرد.
 12. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به تریبون که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ، شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و تریبون مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 13. صاحب تریبون و تریبون‌جو مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست. بنابراین تریبون مسئولیتی در قبال نقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود تریبون تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت تریبون هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.
 14. پلتفرم تریبون در هیچ نقطه‌ای از ایران نمایندگی ندارد و هرگونه سوءاستفاده از نام، برند و یا حتی محتوای وبسایت treeboon.ir یا اطلاعاتی که طبق توافق صورت گرفته رد و بدل می‌شود، نقض قوانین شمرده خواهد شد. حق شکایت از خاطی برای تریبون محفوظ است.
 15. کاربران می توانند با ارسال پیام به پست الکترونیکی سایت تریبون، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب نامناسب به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند. در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.
صاحبان تریبون
 1. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی حذف خواهد شد.
 2. هر آگهی مربوط به معرفی یک تریبون است و از زمان انتشار به مدت 30 روز روی سایت خواهد ماند.
 3. پس از پرداخت هزینه آگهی، مدت زمان 3 ماهه برای انتشار آگهی در نظر گرفته شده است. (این زمان، با توجه به بسته انتخابی ممکن است متفاوت باشد)
 4. تریبون مختار است هرگونه پیام، آگهی یا تصویری که به این سایت ارسال شده یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا توسط کاربران ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هرشکلی ضروری بداند ویرایش یا حذف کند، با این حال وظیفه ویرایش و حذف آگهی ها بر عهده صاحبان تریبون است.
 5. مدیریت سایت تریبون در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، مطالب مبتذل، محتوای ضد اسلامی، ناقض حریم شخصی افراد، نقص در اطلاعات تریبون (مانند: لوگو، آدرس وبسایت یا شبکه اجتماعی، شماره تماس و...)، توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت ها، لهجه ها و گویش های مختلف، استفاده از نام یا لوگوی تریبون دیگری بدون اجازه، هرنوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی، برنامه ها و روش های عبور از فیلترینگ، VPN، خدمات مربوط به نصب آنتن، ماهواره، آموزش های مربوط به نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک، فروش و یا معرفی برنامه های نرم افزاری یا کتاب های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض"قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان" هرگونه فروش فیلم یا موسیقی، شرط بندی، محتواهایی که باعث رواج خشونت و آسیب به دیگران می شود، مطالب و یا تصاویر ترسناک یا دلخراش، محتواهای مربوط با همسریابی، دوست یابی و چت روم ها، محتوای پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی، درج شماره حساب در متن آگهی، انتشار آگهی در زمینه شبکه های هرمی و فعالیت های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه، درج آدرس وبسایت، شبکه اجتماعی یا اطلاعات تماس در متن آگهی، وجود جملات نادرست از نظر املایی، درج قیمت در عنوان آگهی، استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگیلیش)، باشد. همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.
 6. چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، تریبون فوراً اقدام به حذف آگهی می نماید.
 7. مسئولیت استفاده از هرگونه پیام، متن، اطلاعات، عکس، توضیح، مشخصات تماس و موارد مشابه که به تریبون ارسال میشود یا در آن قرار می گیرد، شامل افشاء، بازتولید، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.
 8. صاحب تریبون می تواند بنا به درخواست خود هر زمان آگهی را غیرفعال و حذف کند.
 9. در شرایطی که صاحب تریبون تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وبسایت تریبون فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.
 10. پس از واریز اعتبار به حساب، چنانچه تریبون به هر دلیلی از ارائه خدمات ذکر شده منصرف شود، مبلغ واریزی به طور کامل مسترد خواهد شد.
 11. پس از ثبت و انتشار آگهی هزینه آن مسترد نخواهد شد، مگر تحت شرایطی که وب سایت تعهدی بابت آن داده باشد.
 12. صاحب تریبون می‌پذیرد که محتوای تبلیغات وی طبق ضوابط تریبون تایید و اصلاح می‌گردد.
تریبون‌جوها و سایر کاربران
 1. تلاش تریبون، نشر آگهی با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین نماید و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها و درستی آنچه گفته می شود بر عهده نمی پذیرد. ما در محتوای آگهی های ثبت شده مشارکتی نخواهیم داشت و هیچ کنترلی روی آگهی های ثبت شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین و صحت مضامین آن ها نداریم.
 2. مسئولیت استفاده از آگهی های این سایت بر عهده کاربران است و تریبون هیچ تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری ناشی از دسترسی و استفاده از این سایت ندارد. این سایت صرفا محلی برای درج این آگهی‏ ها است.
 3. ممکن است لینک ‏هایی از طریق سایت‏ تریبون به سایت‏ ها، اپلیکیشن ها یا مضامین و فایل‏ هایی که در کنترل سایت تریبون نیستند، در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک ‏ها صرفاً به منظور معرفی تریبون و آگهی به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی یا صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏ هایی نیست. سایت تریبون هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ ها، فایل ‏ها و مضامینی که از طریق لینک های قرار داده شده در سایت‏ تریبون به آن‏ ها دسترسی می یابید، ندارد.