سوالات متداول

تریبون چیست؟
تریبون پلتفرم تبلیغاتی هدفمند است که امکان ثبت تریبون و تبلیغ کسب و کار و همچنین جست و جوی بسترهای مختلف تبلیغاتی را فراهم می کند.
تریبون چه نوع خدماتی را ارائه میدهد؟
تو تریبون هم میتونی از کسب و کاری که داری از طریق تبلیغات درآمد و مخاطب بیشتری جذب کنی و هم با پیدا کردن مناسب ترین بسترهای تبلیغاتی، کسب و کارت رو تبلیغ کنی.
برای ثبت تریبون نیاز به چه چیزهایی دارم؟
برای ثبت تریبون کافیه یک وب سایت یا شبکه اجتماعی با محتوای مناسب و مخاطب کافی داشته باشی و اقدام به ثبت تریبون کنی و از طریق گرفتن تبلیغات، تریبونت رو بزرگ تر کنی.
چجوری تریبون مورد نظر خود را پیدا کنم؟
شما با استفاده از نوار جست جوی بالای صفحه و همچنین انتخاب فیلترهای مناسب میتوانید تریبون مورد نظر خود را پیدا کنید.
چجوری میتونم تریبون ثبت کنم؟
برای آشنایی با نحوه ثبت تریبون، ما یک پست اختصاصی آماده کردیم: چجوری تریبون ثبت کنم؟
مزیت استفاده از تریبون نسبت به سایر پلتفرم های تبلیغاتی چیست؟
اول از همه اینکه تو تریبون میتونی با هزینه بسیار کم تبلیغ کنی چون تریبون صرفا واسطه ای بین صاحبان تریبون و تریبون جوهاست؛ در نتیجه هزینه اضافه ای بابت ارتباط این دو دریافت نمی کند! علاوه بر این امکان تبلیغات هدفمند رو هم برای صاحبان تریبون و هم تریبون جوها فراهم می کند.
منظور از دغدغه های محیط زیستی تریبون چیست؟
منظور قدم هاییه که تریبون برای کمک به حفظ محیط زیست و کره زمینی سبزتر بر می داره. به طور مثال رایگان کردن بخش زیادی از خدمات برای تریبون‌های فعال در حوزه محیط زیست یا اختصاص دادن بخشی از سود سالانه به کمک های محیط زیستی و فرهنگ سازی در این حوزه. هدف همیشگی تریبون، قوی تر شدن در این زمینه با همراهی سبز شماست.
تریبون سبز چیست؟
منظور از تریبون سبز، تریبون‌هاییست که با خرید بسته‌های ویژه ما، تریبون خود را به صورت ویژه نمایش می دهند. یعنی با ارتقای آگهی تریبون خود را متمایز تر و بیشتر به مخاطبان نشان دهید.
چجوری میتونم تریبونم را سبز کنم؟
شما با مراجعه به بخش تریبون‌های فعال، سبز کردن تریبون، میتوانید تریبون خود را برای مدت دو هفته در دسته تریبون‌های سبز قرار دهید.
تعرفه‌های تبلیغات در تریبون به چه صورت است؟
برای دیدن دقیقترین و به روز ترین قیمت ها به صفحه تعرفه‌ها در پنل کاربری مراجعه کنید
چجوری میتونم مطمئن باشم با ثبت آگهی در تریبون، میتونم مخاطب و تبلیغاتم را افزایش بدم؟
ما برای هر فرد در ابتدا امکان ثبت یک آگهی رایگان را فراهم کرده ایم. در نتیجه امکان آزمون و خطا به شما داده شده است تا در صورت رضایت بعد از یک ماه اقدام به تمدید آگهی خود و ثبت آگهی جدید کنید.
چجوری از بین تمامی دسته بندی ها، دسته بندی مناسب را پیدا کنم؟
گاهی ممکن است کسب و کار شما در چند حوزه مختلف (به طور مثال: سرگرمی و طنز ، سبک زندگی، عکاسی، موسیقی و...) فعالیت کند، در این صورت برای گرفتن مرتبط ترین تبلیغات، بهتر است از بین تمام دسته بندی ها، حوزه هایی را که به طور عمده در آن ها فعالیت میکنید انتخاب کنید.
عکس هایی که برای تریبونم انتخاب میکنم، باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟
هدف اصلی ما از امکان آپلود عکس، نوعی اعتبار بیشتر دادن به تریبون شما و همچنین اطمینان دادن به تریبون جوها در رابطه با صحت اطلاعات تریبون شماست. از این رو عکس هایی را انتخاب کنید که نشان دهنده ی نتیجه بخشی تبلیغات قبلی شما (از جهت تعداد بازدید وعده داده شده و رضایت مشتریان پیشین) باشد. همچنین اندازه تصویر آپلودی شما باید حداقل 600*600 پیکسل و حداکثر حجم 20 مگابایت باشد و از کیفیت و خوانایی مطلوبی برخوردار باشد
چجوری میتونم اطلاعات حساب کاربری رو تغییر بدم؟
بعد از ورود به قسمت پنل تریبون، در قسمت ویرایش اطلاعات میتونید اطلاعات حساب کاربریتون رو تغییر بدهید. البته برای تغییر اطلاعاتی مانند ایمیل یا شماره تماس، به این علت که نقش نام کاربری شما را دارند، تریبون بعد از بررسی و هویت سنجی، حداکثر تا 24 ساعت نتیجه را به شما اطلاع میدهد.
رمز عبورم را فراموش کرده ام. چجوری وارد حساب کاربری بشم؟
در قسمت ورود نام کاربری و رمز عبور، بر روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده ام" کلیک کنید و رمز عبور را بازیابی کنید.
چگونه آگهی ثبت شده خود را ویرایش کنم؟
شما با مراجعه به پنل کاربری، تریبون‌های فعال، میتوانید آگهی خود را ویرایش کنید. بعد از اعمال تغییرات، آگهی شما برای حداکثر 8 ساعت در وضعیت "در انتظار بررسی" قرار میگیرد و پس از تایید کارشناسان ما دوباره منتشر میشود.
از طریق هر حساب کاربری چند تریبون و آگهی میتوان ثبت کرد؟
با توجه به تعداد آگهی مورد نیاز خود، میتوانید بسته مناسب را انتخاب کرده و به تعداد اعتبارتان آگهی ثبت کنید.
این امکان وجود دارد که کاربری هم در نقش صاحب تریبون باشد و هم تریبون جو؟
بله! شما میتوانید تریبون خود را ثبت کنید و در عین حال بهترین تریبون برای کسب و کار خود را جست و جو کنید و در واقع هم تبلیغ بگیرید و هم تبلیغ کنید.
دلایل حذف آگهی چیست؟
در صورتی که اقدام به ثبت آگهی تکراری کنید آگهی شما حذف میشود. همچنین اگر دسته بندی اشتباهی برای تریبون خود انتخاب کنید، آگهی شما حذف خواهد شد.
دلایل رد شدن آگهی چیست؟
از مهم ترین دلایل رد شدن آگهی شما، رعایت نکردن قوانین و ضوابط ثبت آگهی در تریبون است.
نقش تریبون در معاملات انجام شده بین صاحبان تریبون و تریبون جوها چیست؟
• تریبون از معاملات انجام شده هیچ سودی نمی برد و صرفا بستری برای جست و جوی هدفمند تبلیغات است. • شما در صورت مشاهده تریبون نامناسب یا غیرمنطبق با اطلاعات درج شده، از طریق فرم تماس با ما می توانید موضوع را به ما گزارش دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم. • تریبون هیچ دخالتی در قیمت گذاری آگهی ها ندارد و تعرفه‌ها توسط صاحبان تریبون تعیین میشود. • تریبون از هویت و صحت اطلاعات تریبون‌ها اطلاعی ندارد. هرچند ما تمام سعی خود را میکنیم تا از درج اطلاعات غلط جلوگیری کنیم، با این حال کنترل صحت اطلاعات و استفاده از خدمات تبلیغاتی تریبون‌ها بر عهده کاربران است.
زمانی که پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و مبلغ آن از حسابم کم شود چه باید کرد؟
هنگامی که پرداخت شما به هر دلیلی ناموفق باشد و یا اختلال در شبکه ی بانکی ایجاد شود، معمولا در این مواقع خود بانک مغایرت‏‌ها را برطرف نموده و مبلغ به صورت خودکار به حساب شما برگشت داده می شود. چنانچه تا ۷۲ ساعت بعد پول به حساب شما برگشت نخورد، بایستی با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت ها برطرف شود.
آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم آگهی خود را ثبت کنم؟
• بله شما در هر زمانی از شبانه روز میتوانید اقدام به ثبت تریبون کنید ولی تایید آگهی شما ممکن است حداکثر تا 8 ساعت به طول انجامد.