درباره ما

تریبون اولین پلتفرم تبلیغاتی دیجیتال هدفمند است که این امکان را برای صاحبان وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف فراهم می کند تا با معرفی خود به عنوان یک "تریبون" از کسب و کار خود درآمد بیشتری از راه تبلیغات مرتبط کسب کنند و رونق بیشتری یابند. از طرفی دیگر، تریبون این امکان را برای صاحبان کسب وکار در هر اندازه و هر حوزه ای فراهم می کند تا بتوانند مطابق با بودجه، موضوع کسب و کار و نیاز خود بهترین و مناسب ترین بستر برای تبلیغات را پیدا کرده و کسب و کار خود را بیش از پیش گسترش دهند. در کنار فعالیت در حوزه تبلیغات، ما دنبال راهی بودیم که پاسخی مناسب و به شکلی مناسب به دغدغه های محیط زیستی خود بدهیم در نتیجه به ایده تریبون (Treeboon) رسیدیم!
ایده تریبون از فروردین 99 شکل گرفت و هدف ما فراهم آوردن بستری بود که صاحبان کسب و کار را از سردرگرمی و سوال همیشگی "کجا تبلیغ کنم؟" رهایی بخشد، بستری که به سادگی هم قابل استفاده برای کسب و کارهای نوپا و هم کسب و کارهای باتجربه باشد!
نام "تریبون" از اینجا شکل گرفت که ما هر سامانه ای را که در حوزه تبلیغات فعالیت می کند (یا درکنار کسب و کارش به تبلیغات هم می پردازد) به عنوان "تریبونی" برای انتشار و معرفی یک کسب و کار در نظر می گیریم. در نتیجه پلتفرمی برای دریافت بیشتر تبلیغات برای تریبون‌ها فراهم کردیم.
در این میان قطعا کسب و کارهایی وجود دارند که همچون ما دغدغه های محیط زیستی داشته و یا در حوزه محیط زیست فعالیت می کنند. وظیفه خود دانستیم که امکان استفاده از بیش از 70 درصد خدمات وب سایت را برای اینگونه افراد به صورت "رایگان" فراهم کنیم تا بلکه انگیزه ای باشد برای ادامه راهشان.
از طرفی از مهم ترین اهداف سالانه تریبون کمک به حفظ هرچه بیشتر محیط زیست و زمینی که روی آن زندگی می کنیم است. تریبون در تلاش است سالانه مبلغی از سود حاصله را صرف پاسخ به این نیاز از راه درست و افراد مطمئن کند و بتواند با آگاهی سازی حول این حوزه، اهمیت حفظ محیط زیست طبیعی و محافظت از کره زمین را به فرهنگی همگانی و دغدغه جمعی تبدیل کند.
امید است که با همراهی شما همراهان گرامی در این مسیر پر پیچ و خم و سبز، سربلند باشیم. سبز باشید